Dane firmy

O nas

Historia

Referencje

Siedziba spółki:

ATP - Logistics Sp.j
ul. Gagarina 32A/8
00-754 Warszawa

Sąd Rejonowy w Częstochowie
XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego

KRS: 0000467041

NIP: 9492194798

Regon: 24329970

Kapitał zakładowy: 200 000 PLN

Od momentu rozpoczęcia działalności naszym głównym celem jest bycie odpowiedzialnym partnerem w biznesie. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników udało nam się zbudować markę ze 100 % udziałem polskiego kapitału, z którą współpracują importerzy i eksporterzy z całego świata. Dzięki wytrwałej pracy i rzetelności udało nam się zbudować silne relacje z naszymi dostawcami tj. liniami żeglugowymi, spedytorami, operatorami portowymi, urzędami celnymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Głęboko wierzymy, że poprzez ciągły rozwój własnych kompetencji jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie świadczonych usług. Aby to osiągnąć, dążymy do osiągnięcia perfekcji w zakresie wartości jakie są dla nas kluczowe: Zaangażowanie, Zaufanie, Rzetelność. Wartości te są wyznawane przez wszystkich pracowników naszej firmy, zmierzamy w kierunku stania liderem naszej branży.

Mając za sobą wieloletnie doświadczenie w obsłudze handlu międzynarodowego, trzech przyjaciół z branży, postanowiło powołać do funkcjonowania firmę, która odpowie na zgłaszane przez polskie firmy zapotrzebowanie na profesjonalne usługi spedycje w zakresie transportu morskiego, lotniczego i obsługi celnej. W konsekwencji powstała nowoczesna firma ATP Logistics sp. J w oparciu o solidne fundamenty finansowe i merytoryczne ich założycieli. Od tego momentu zakres działalności firmy ulega ciągłemu powiększeniu, co pozwala nam zyskiwać zaufanie kolejnych klientów. Dzięki ich wsparciu i ciągłemu podnoszeniu własnych kwalifikacji do grona liderów branży Transportu, Logistyki i Spedycji.

W oparciu o dotychczasową współpracę zaufali nam:

Kliknij na wybrane logo, aby zobaczyć referencję.

glimat idesin lagertechnik ptg glimat